| anonim_4396 a întrebat:

am o problema de ceva timp cu telefonul asha 302.Am incercat o data sa mut un fisier cu poze in aplicatiile mele si de-atunci cand vreau sa intru in aplicatiile mele telefonul se inchide si ramane fara semnal, dupa care se deschide. Vreau un sfat de la voi, daca ati intampinat aceasta problema si sa nu-mi spuneti ca sa-l duc la un specialist sa-l vada.Raspundeti cat mai multi, va rog.

1 răspuns:
| agabybos a răspuns:

Trebuie sa te duci la firma de unde ai luat telefonul sa til repare (nu conteaza daca e sau nu e in garantie)
sper ca te-am ajutat