| sweetypaty a întrebat:

Am o problema... ideea e ca nu stiu din ce motiv de fiecare data cand sun pe cineva, persoanei respective ii apare numar ascuns. Mama ezita sa raspunda cand vede asa, si sunt nevoita sa sun de pe numarul unei prietene/colege. Nu formez cu #31# ca sa sun intentionat cu numar ascuns! Nu vreau sa-mi schimb cartela deoarece multi imi stiu deja numarul si mi-ar fi greu sa renunt la el. Inca o chestie: cei care ma suna sau imi dau mesaj nu au nici o problema, si eu primesc si apelurile si mesajele lor fara nici un fel de problema. E ceva de la setari sau e ceva cu cartela mea? Daca ati putea sa-mi dati niste detalii mi-ar fi de mare ajutor. O zi buna!

3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

E de la setari. Nu stiu ce soft ai, dar cauta ceva cu "apeluri", "expediere identitate (numar)".

| Anania_Anania_1996 a răspuns:

Buna zi-mi te rog exact modelul telefonului tau si iti spun exact ce trebuie sa faci este de la setari

| DaniDanutu a răspuns:

Nu e nimic de la setari du.te la Orange sau ce cartela ai tu te duci acolo si le spui problema si o sa o faca ei