| Sabina_Teodora_1995 a întrebat:

Am o problema la telefon si as avea nevoie de ajutor. Mi-am dat resetare la telefon pentru ca mergea foarte greu, iar acum dupa ce l-am redeschis nu reusesc sa imi instalez aplicatia "Snapchat", imi spune ca telefonul nu este compatibil cu aceasta aplicatie, lucru care nu e posibil deoarece pana acum nu a mers. Telefonul meu este HTC One Mini 2. Astept raspunsurile voastre, va multumesc!

1 răspuns:
| ka2 a răspuns:

Probabil nu ai facut toate upgrade-urile pentru unele aplicatii, care se pupa cu asta. Cred ca trebuie sa mai astepti un pic, eventual sa vezi versiune soft