| MPL98 a întrebat:

Am o problemă la telefonul Samsung Galaxy S4 GT-I9505. L-am actualizat azi și mi s-a schimbat aspectul în totalitate, însă e o problemă. Când primesc mesaje sau am apeluri pierdute nu îmi mai apar notificările pe ecranul de blocare. Știe cineva cum aș putea să le setez pentru a apărea din nou? Vă rog!

Răspuns Câştigător
| Kontis a răspuns:

Dai la setări si caută la mesaje notificări si dai on si la fel si cu apelurile bafta sa da sper sa îți fie pe romană setat

| MPL98 explică (pentru Kontis):

Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Incearca sa-ti activezi notificarile, dar nu cred ca sunt oprite. E o eroare de soft, mergi cu el la firma de unde l-ai cumparat sa-l trimita la service!

| MPL98 explică (pentru Eastwood):

Era oprit de la el, mulțumesc mult, oricum!