| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de mesaje,in sensul ca trimit mesaje si destinatarii primesc mesajele mele inafara de o persoana,imi arata ca ii trimite mesaj iar el nu primeste,i-am sters numarul,i-am trimis sms si fara sa il am la contacte si nimic,si el mi-a sters nr si l-a memorat din nou si nimic,am bagat cartela(cosmote) in alt telefon si nimic,am verificat la setari sa vad daca e schimbat ceva,nimic. Acea persoana are un telefon vechi,nu are mare lucru la setari.El primeste de la alte persoane sms, de la mine nu. Am sunat la cei de la cosmote si au zis ca ei nu au nici o legatura.Nu mai stiu ce sa fac,va rog sa ma ajutati, cine stie s-au a patit asa ceva. Multumesc!

2 răspunsuri:
| EmilTraian95 a răspuns:

Daca e nochia sa caute in rubrica mesaje filtrate acolo poate fi problema si chiar daca nu te are in lista poate sa fie respins numarul.

| deliiia1234 a răspuns:

Este Samsung, al meu e Allview p7