| claudia17448 a întrebat:

Bună am o problemă legată de telefon nu îmi merge camera frontieră, am resetat telefonul și tot nu merge, îmi puteți da un sfat vă rog?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil ai vrut să zici frontală. Mergi în service și ți-l repară ei.

| dannyel86 a răspuns:

Ai folosit vreodata camera "frontală"?
Daca da, atunci telefonul tau trebuie verificat in service, pentru a descoperi sursa problemei.
Daca nu ai folosit-o pana acum, poate nu cunosti procedura de activare a camerei, poate telefonul tau nu are camera frontala sau, desi prezenta, ea chiar are o problema care necesita cercetare in service.
Ce model de telefon ai?

| Cedry2k8 a răspuns:

In primul rand se vede cata experienta in telefoane ai tu, auzi, camera frontiera.
E stricata sau nu, tu ce crezi? Oare trebuie inlocuita? Trage tu concluziile.
Nu ne-ai zis nici modelul, nici in ce circumstante nu merge sau nu iti mai merge, cum vrei sa-ti rezolvam problema? Nu putem sa-ti reparam telefonul pe TPU, ca nu cred ca te-ai pricepe sa il desfaci si sa il repari tu, asa ca ce rost mai are intrebarea asta?