| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare.Aseara m-a sunat un baiat care mi-a luat numarul meu de telefon din telefonul prietenei si ma tot suna.L-am blocat dar tot timpul primesc mesaje de la VOX ca m-a sunat.Ce sa fac? Cum pot sa fac ca sa nu mai primesc mesaje ca ma suna.Cum dezactivez VOX-ul? Ce e de facut ca sa nu mai primesc mesaje? Multuesc mult :* DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pupa-ti prietena!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Vorbeşte cu el şi fă-l să nu te mai sune. Zi-i orice. Că-i urât, că-i prost. Doar să te lase în pace.

| AlexandraPreda a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

I-am zis dar nu intelege.Are 18.Eu 12.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AlexandraPreda):

Atunci aşteaptă alt răspuns să vezi cum se dezactivează sau vorbeşte cu cineva.

| AlexandraPreda a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Am reusit sa o dezactivez happy. Acum am alta problema.Mi-a zis ca imi blocheaza cartele.Dar pe telefonul lui.Nu pe al meu.Se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa iti blocheze cartela de pe telefonul lui? Stii ca chestia asta nu ai cum sa o faci.Pe de alta parte poate sa iti trimita un virus prin mesaj si tu sa il deschizi daca e smartphone atunci se duce androidu ca la ios nu ai cum sa virusezi telefonul.

| BlackheartQueen a răspuns:

Ar trebui sa intrebi pe cineva de la telefoane cum se dezactiveaza.