| Hamed134 a întrebat:

Am o problemă, mătușa e în Germania și m-a sunat să-i reîncărcac telefonul cu 10 euro.
L-am încărcat azi pe la ora 10 și încă nimic.
E pe Orange.

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te asteptam cu un mesaj privat in care sa ne oferi numarul de telefon, astfel incat sa putem verifica situatia.

O zi buna,
Orange Helper

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Sigur nu ai gresit numarul? Verifica.

| Hamed134 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Nu am greșit numărul, l am verificat.

| polk a răspuns:

Daca l-ai reincarcat prin bon din acela si nu prin reincarcare directa,cea mai buna varianta e ca sa mergi din nou la cei de la Orange, cu bonul acela bineinteles si sa le explici situatia. In cel mai rau caz, va trebui sa faci o alta reincarcare DIRECTA, acolo de la ei si sa platesti din nou, dar sper sa nu. Dar din ce explici reiese ca e directa.

| Hamed134 explică (pentru polk):

L-am reîncărcat direct.
Probabil e și vina mea, am zis sa reîncarce cu minute.
Poate era mai bine sa reîncărcat cu euro și sa activeze ea opțiunea.