| Pysyqtza2012 a întrebat:

am o problema. mia umblat o amica pe telefon pe la setarile mesajelor si mia salvat la centrul SMS un nr. 1234. iar acum cand dau mesaje nu mai pot imi spune blocate.sau nu stiiu o fii de la alt ceva, dar tot pe acolo. ajutati-ma va rog. explicati-mi ce sa fac

3 răspunsuri:
| Mandy693 a răspuns:

Centru de mesaje este+40722005419

| Pysyqtza2012 explică (pentru Mandy693):

Am scris nr tau de la centrul de mesaje dar tot blocate imi a cand truimit mesaje...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul nu mai poate suna anumite numere, în general cu care interactionezi mai mult sau se afla in apropierea ta, datorita unor viruși probabil, incearca sa schimbi dispozitivul.