| Carbune_Ionut_1983 a întrebat:

Bună, am o problema. Pe telefonul meu Huawei mate 10 lite, atunci când vreau sa fac un clip video se oprește înregistrarea după un minut. Cum as putea sa fac sa dureze mai mult? P. S. Acolo sus îmi apare ca pot filma 3 ore, dar asa cum am spus, se oprește după un minut.

1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

Incearca sa folosesti o calitate a imagini mai slaba. Se poate ca aplicatia sau jocul in sine pe care il joci cand filmezi sa interfereze sau sa se supra solicite iar cand se intampra asta iti opreste filmarea. Incearca sa filmezi cu telefonul la incarcat. Bafta!