| FazekasErvin a întrebat:

Buna am o rugaminte fratele meu are un telefon Android Huawei P9 lite 2017 dar azi a incercat sa intre pe el si nu il lasa ii cere sa intre pe gmail dar nu poate am incercat sa ii fac si cont nou dar nu se poate conecta, Ce as putea face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conexteaza-te la internet...da un factory reset din recovery atunci si incearca iar.

| Rommeo a răspuns:

Pai telefonul daca este luat de nou din magazin nu are cum sa nu mearga, doar daca l-a luat la mana a doua si acea persoana nu si a scos contul google inainte de resetare.