| TamaraHorvath a întrebat:

Am optiunea cu 2500 minute, sms nelimitat in retea, si 75 sms-uri si minute internationale cu 5 euro pe luna in Orange Young. Cum as mai putea sa activez minute internationale? Trebuie sa apelez in Ungaria, dar nu mai am minute. Multumesc pentru raspunsuri!

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu stiu daca e valabil si pentru Orange Young, dar la *100#, la "Optiuni", apoi pe "Beneficii extra" iti poti activa suplimentar minute internationale, cu 2 euro.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti activa o optiune cu minute internationale din oferta de aici http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| Byby_Eu_1998 a răspuns:

Trebuie sa apelezi la steluta 100 diez incearca asa si vezi ca iti va scrie optiuni si upaia o sa te descurciwinking