| Almássy a întrebat:

am Orange nivo(telefon) si mi se descarca foarte repede!
oare e de la aplicatii?laughing ..aseara l-am lasat si avea 70% baterie si dimineata 3% :O si imi arata sus o fereastra de la un joc ca trebuia sa fac ceva pe acolo. mdea. am talking tom ..ala descarca ceva fara sa-i fac nimic? sau pou ...sau fruitninja? sa sterg ceva? doar sa ma tina bateria mai mult... am dezactivat wifi-ul, nu am bluetooth activ. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Da sterge aplicatii si este un cod pentru durata bateriei

| LDCCristi a răspuns:

Deci mereu cand nu mai te joci trebuie sa le inchizi du-te cu degetu de sus in jos si iti va aparea aplicatiile care continua sa mearga. poate ai meesu sau what up deschis.

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Inchide aplicatiile si jocurile. Daca problema va persista, apeleaza la garantie.

| sebitzu007 a răspuns:

Inchide aplicatiile inactive si functiile pe care nu le folosesti deoarece reduc viata bateriei si calitatea telefonului.