| adrianaacb a întrebat:

Am pachetul intreg de la Telekom ( internet, TV, telefon fix) si as vrea sa imi fac abonament deoarece am si cartela pentru telefon mobil. Am auzit ca da cadou un telefon. Ce fel de telefon da?

Răspuns Câştigător
| BogdanBănică a răspuns:

Am si eu acelasi abonament. Mie mi-a dat un Samsung galaxy trend pe abonament. Eu zic ca e bun telefonul... big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rabla cu nume mare. Dupa ceva timp se strica.

| sucdemere11 a răspuns:

Buna! Uite aici un link cu ce telefon primesti https://www.telekom.ro/fix/mobil-tv-net-voce
Funda?

| mynasca12 a răspuns:

Verifica pe www.telekom.ro