| Üstterþ a întrebat:

Am primit cadou un telefon Samsung Galaxy Ace 4, si vreau sa va intreb: "Cum bag poze la contacte? adica de ex. poza iubitei la numarul ei"cine ma ajuta ia funda. Tineti minte, raspundeti daca stiti cate cv despre Samsung galaxy Ace 4

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Ca sa poti face asta, trebuie sa iti salvezi numerele in memoria telefonului.

3 răspunsuri:
| ValiR a răspuns:

Salut,
Tot in memoria telefonului trebuie sa salvezi si numerele la care doresti sa adaugi un nume mai lung.
Bafta!

| Üstterþ explică:

L-am luat de curand.Imi puteti zic e cun salvez?

| TARGETS a răspuns:

Cea mai buna aplicatie pentru asa ceva este Sync Me. O gasesti gratuit pe Magazin Play. Iti pune poza, si cateva date despre persoana respectiva de pe contul tau Facebook, sau alte mijloace de socializare folosite. Eu o folosesc si sunt multumit. Sper sa te ajute.
P.S. o sa dureze un pic la inceput pana setezi fiecare contact cu contul lui de facebook, dar in rest e ok.
Noroc!