| addictedg a întrebat:

am primit un telefon folosit de la o ruda de a mea din Spania, si as vrea sa folosesc aplicatia Whatsapp. Problema e ca ruda mea avea contul activat pe numarul ei de telefon. Acum eu daca vreau sa sterg contul facut pe telefonul meu de catre ruda trebuie sa sterg practic contul rudei mele, pentru ca imi cere sa confirm stergerea cu numarul rudei si imi e teama sa nu il sterg de tot ca nu stiu daca il mai poate folosi apoi pe telefonul ei care il detine acum. Ce sa fac ca sa imi fac si eu un cont tot pe telefonul acela dar cu cartela mea?

Răspuns Câştigător
| Anonymous2899 a răspuns:

Intra in setări->aplicatii->WhatsApp->stergere date. Apoi intra in aplicație si introdu datele tale. FUNDA?

1 răspuns:
| denisseioana a răspuns:

Cel mai simplu revii la setarile din fabrica si asa iti anuleaza orice aplicatie descarcata de ruda ta, sau orice cont facut pe numele si nr lei... apoi descarci tu ce vrei cu nr tau si cu datele tale...