| anonim_4396 a întrebat:

am probleme cu un telefon android 2.2, acum ceva timp cand eram pe ecranul principal si voiam sa navighez pe acel ecran se misca totodata si imaginea, acum nu se mai misca, nu stiu ce are, setez imaginea de fundal din toate unghiurile posibile dar mie mi-o arata ca si cum ar seta-o sa se vada aceeasi oricat as umbla prin meniu fara sa se miste daca intelegeti, ce sa ii fac? nu vreau sa ii fac resetare generala, am ceva rank la cateva jocuri si nu prea mi-ar placea sa le fac din nou.

1 răspuns:
| alltoowell a răspuns:

Incearca sa-l restartezi nu sa-l resetezi si daca nu merge incearca un upgrade firmware. Sper ca te-am ajutat happy!