| kris99 a întrebat:

Buna am S3.Mi am descarcat emoji dar nu ma lasa sa trimit emoticoanele.Ma lasa sa le trimit doar daca am datele mobile activate.Cum pot schimba acest lucru?

6 răspunsuri:
| kris99 explică (pentru floryn1993):

Datele mele sunt mereu activate.Eu nu vreau sa le activez.Cum fac sa trimit emoticoanele fara sa le activez?

| Anonymous1995 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi aplicatia, reinstaleaz-o, nu o porni, reporneste telefonul si configureaza-ti aplicatia

| Turcu_Madalin_1993 a răspuns:

Inseamna ca acea aplicatie cere mereu datele pornite...

| kris99 explică (pentru Turcu_Madalin_1993):

Stii vreo aplicatie asemanatoare care sa nu mi le ceara?big grin