| 1754 a întrebat:

am Samsung Galaxy Core Prime, am mb si nu pot intra pe internet. Am activat datele mobile, am dezactivat wi-fi-ul... Stiti de ce nu merge? Ce alte optiuni mai trebuie activate/dezactivate din telefon?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil niste setarii de internet

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să faci setările de net ( dacă nu au fost făcute pe acest model )!
Sau, dacă i-ai făcut resetare, trebuie refăcute setările de net.

Eventual, precizează în ce reţea eşti - dacă nu ştii cum se fac aceste setări...

Toate cele bune!

| Zedge a răspuns:

Poate trebuie sa creezi un APN nou.

| ionut367 a răspuns:

Telekom,Vodafone,Orange?

| BlackShadow19 a răspuns:

Restarteaza-l.Daca nu merge nici asa du-te cu el la firma la care esti abonat/pe care ai cartela(Orange Vodafone etc.)