| Dobre_Razvan_1994 a întrebat:

Buna am Samsung galaxy s 5 si mi-a cazut mi-a spus cineva ca este posibil sa imi curga un lichid din el si s-ar face tot ecranul alb este adevarat?

3 răspunsuri:
| TDGAMING a răspuns:

Nu stiu din ce este facut un telefon dar nu am auzit niciodata de asa ceva. Daca nu l-ai lovit tare nu o sa aiba nici o problema.

| Dobre_Razvan_1994 explică (pentru TDGAMING):

Mersi dar nu mi s.a spart ecranul poate avea alte probleme?

| TDGAMING a răspuns (pentru Dobre_Razvan_1994):

Cu timpul daca il tot scapi iti dai seama ca o sa se strice la un moment dat. Ai grija de el daca vrei sa te tina cat mai mult timp!