| The3w0que3n a întrebat:

Am Samsung Galaxy S4 si folosesc casca bluetooth. Cand ma suna cineva este posibil sa imi spuna cine ma suna? Adica atunci cand am casca si ma suna cineva sa-mi spuna in casca apelantul. Si daca merge spuneti mi cum sa activez.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In manualul telefonului pune, daca nu apare aceasta optiune inseamna ca nu se poate dar nu te alarma. Poti suna la numarul de relatii cu clientii si ei te pot ajuta direct prin telefon (numai sa stii modelul mobilului tau ca sa stie cum sa te ghideze).

| Vvistula a răspuns:

In manualul telefonului pune, daca nu apare aceasta optiune inseamna ca nu se poate dar nu te alarma. Poti suna la numarul de relatii cu clientii si ei te pot ajuta direct prin telefon (numai sa stii modelul mobilului tau ca sa stie cum sa te ghideze) sauDescarca din magazin play urmatoarea aplicatie:anunte numele apelantului. exact asa cum am scris sau mai e alta:apelantului nume ton de apel.

| AliLina2 a răspuns:

Descarca din magazin play urmatoarea aplicatie:anunte numele apelantului. exact asa cum am scris sau mai e alta:apelantului nume ton de apel.