| Daniel1619 a întrebat:

Buna am Samsung Galaxy s4 si nu il am de mult cam de o luna si ce sa vezi nu vrea sa se mai intoarca ecranu dar nu stiu de ce ca eu nu i-am facut nimic habar nu am de ce nu vrea si am dat si la setari la dispozitiv si am activat rotarea si din setari si dupa am dat si la giroscop dar nimic cand dau la giroscop bila aceea in loc sa se miste sta pe loc nu stiu de ce... ajutati-ma va rog, nu stiu ce sa mai fac ajutoor dau funda!

2 răspunsuri:
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

E o setare din notification center
tragi de sus in jos cu 2 degete si cauti acolo din patratele alea dezactivarea blocarii rotirii ecranului

| Daniel1619 explică (pentru Cristi_Hordila_1991):

Buna scuze nu prea am inteles prea multe din ce ai zis... am facut din setari am intrat am dezactivat si iar am activat rotirea dar nimic... tot nu se roteste si in jocuri e la fel nu merge cu senzor nu stiu de ce adica de exemplu la hungry shark evolution da? nu pot sa misc rechinu cu senzorii doar cu atingere
am dat un exemplu dar la mai nici unu nu ma lasa asa.zic si eu. habar nu am ce sa ii fac de unde poate e ceva activat poate nu, nu stiu ce are crying