| Love13me12Deny a întrebat:

Bună, am Samsung Galaxy S5 și vreau sa pun emoticoane la contacte. Cum pun? Așa în general am emoticoane la tastatura, dar când dau la contacte dispar.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu am un s4 cu android 5 iar contactele le aveam salvate dintr-un s3. Cand au fost importate au venit cu tot cu emoticoane. Singura solutie ar fi sa-ti bagi cartela intr-un alt telefon, sa pui acolo emoticoanele si apoi sa muti cartela in celalalt telefon.