| anonim_4396 a întrebat:

Am Samsung S3. Si nu stiu ce i-am facut. ca am schimbat decat o singura data poza de fundal de la blocare (nu stiu daca mam exrimcat corect, si sa ma si intelegeti ), si acum am incercat sa o schimb iar. dar nu merge. merg decat pozele din telefon de la ei. Ma poate ajuta cineva?

9 răspunsuri:
| mannu a răspuns:

Intri pe poza pe care vrei, si click pe menu 'set as wallpaper'
ar trebui sa functioneze

| FHelp a răspuns:

Ai incercat si din Setari->Afisare->Fundal?

| FakeSmiley a răspuns (pentru FHelp):

Da. dar pur si simplu nu se schimba.

| FHelp a răspuns (pentru FakeSmiley):

Ai root facut sau e stock?

| FakeSmiley a răspuns (pentru FHelp):

... laughing Acum o sa par cam penibila dar. Ce?laughing)

| olandezul9290 a răspuns:

Salut incearca a ii da un reset telefonului si daca nu merge inseamna ca e de la sowft asa am patit si eu si a trebuit sa il duc la reparat dar am preferat sa imi iau altu decat sa il repar. bft

| Ababei_Razvan_1994 a răspuns:

Poti intra in Setari si apesi pe Personalizare. Dupa aceea ape si pe Fundal pentru ecranul de blocare.Selectezi acolo galerie etc. alegi poza si gata.

| Ctc_Manu_1998 a răspuns:

La mine e ceva de genul. Daca dau sa pun o poza dau setare ca si imi apare doar blocare ecran si eu vreau sa pun ca wallpaper. Stie cineva ce pot face?

| crysty112 a răspuns:

Intri la galeria foto daca vrei o poza mai speciala, ti apasat pe ea si op sa apara un meniu aditional jos,apesi pe mai mult,setare ca imagine blocare ecran...dar daca vrei sa iti arate o poza de la Samsung care o ai preinstalata intri in setari,afisare,afisaj pe ecran, o sa fie undeva scris blocare ecran, iar dupa fundal, apesi acolo si selectezi galerie tapete de fundal, iar de aici dte descurci si singur... daca nu merge du.te la un service