| Marina08Andreea a întrebat:

am scapat putina cafea rece pe telefonul meu, sus pe difuzorul din fata si se auzea urat. L am lasat o zi in orez si nu se mai auzea deloc urat, dar se aude mai incet decat inainte si nu aud deloc daca vorbesc cu cineva la telefon si e galagie. Ce pot sa fac ca sa se aude mai tare?

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Il bagi la spalat la masina ca sa curete zaharul intarit pe difuzor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acasa nu cred ca îi poti face mai nimic.Eu iti recomand sa il duci la reparat crede-ma o sa til faca ca nou.
Si mie mi s-a intamplat la fel.
Nici nu costa mult. Depinde cat de grav este. Sau daca nu poti cumpara altul happy
Bafta
Funda? big grin