| Ionelutzaa a întrebat:

Am si eu intrebare! Mi-a promis cineva ca imi ia o pereche de casti audio si i-am spus marca telefonului si tocmai mi s-a stricat telefonul. Acum am un Nokia BlackBerry si maine primesc castile... Stie cineva daca merg castile de amsung la Nokia?
Vreau sa stiu... cred ca nu mi le-a cumparat degeaba.winking VĂ MULTUMESC MULT.
DAU DAU FUNDĂ LA CEL MAI BUN RASPUNS.

Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin a răspuns:

Serios? Au sanse mari sa nu mearga? Doamne, ce copii! Nu va mai bagati in seama aiurea! La cele mai multe telefoane se potrivesc aceleasi casti (mufa rotunda). Sansa e de 80% sa se potriveasca! Daca imi dai castile, sau imi spui cum arata mufa lor si ce model e Nokia/BlackBerry-ul iti voi spune daca se potrivesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista Nokia Blackberry. Exista Nokia si exista Blackberry.
Si nu, castile au sanse mari sa nu mearga.

| mcdeliric1 a răspuns:

Nu.