| popescucarmen43 a întrebat:

am si eu mai multe nelamuriri big grin

---o prietena de a mea are cartela la telekom si are o optiune nu stiu cum se cheama care isi incarca telu cu 5 euro lunar si ii da 1000 MB net ...cum se numeste optiunea si cum pot sa o activez?
---vreau sa mi cumpar un telefon la abonament si telefonul pe care l-am ales e un J7 2017 care e in jur de 12 milioane dar daca cer abonamentu talk XS + mil ieftineeste la 630...problema este ca are doar 50 MB trafic de date national la viteza de 4 G.e putin? cat ma poate tine? pe langa abonament pot sa activez pe cartela telekom optiunea pentru 1000MB?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Treci pe DIGI si ai 50 Gb in 4G, cu viteza maxima si nelimitat cu viteza mai mica.

| Sarcopt a răspuns:

1.https://www.telekom.ro/product/opiunea-5/preplan126/

2. Nu se merită la abonament, după părerea mea este un tel foarte urăt, mai bine un A5 2016

| R0byZ00r a răspuns:

Baga codul 888, ve-i primii 2 gb date, si nu e deloc putin traficul, iti recomand abonamentul acela deoarece poti avea acces la GigaWeekend, la fiecare saptamana ve-i primii 2 gb net.

| popescucarmen43 explică:

Ia-ti tu cartea de limba romanalaughing