| kidDiana a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare....acum nu am credit (valabilitate) si folosesc what's app prin wifi....cand o sa imi incarc si nu o sa aiba unde sa se conecteze la wifi o sa imi ia din credit?

6 răspunsuri:
| Amerilyse a răspuns:

Daca esti in perioada de gratie si nu ai unde sa te poti conecta la wifi, atunci nu o sa poti sa foloseste WhatsApp'ul.(Eu asa stiu)Mai pe scurt nu iti ia din credit.

| Luca5060 a răspuns:

Daca ai mai mult de un an cand incarci euro o sa iti ia

| kidDiana explică (pentru Luca5060):

La what's app? Nu, abia m.i l.am facut

| Luca5060 a răspuns (pentru kidDiana):

Da iti poti reincarca creditul dar daca treci de 1 an trebuie sa platesti 0, 99 euro Funda daca vreiwinking

| kidDiana explică (pentru Luca5060):

Pai eu am intrebat daca o sa imi ia din credit daca imi incarc acum...stiu ca voi plati taxa peste un an ca sa mai continui

| Luca5060 a răspuns (pentru kidDiana):

Nu, nu iti va lua si ti-am zis funda daca vrei (Y)