| Teo112 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am un iPhone 5s blcoat pe icloud. Exista vreo posibilitate ca sa il deblochez? Dau funda

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

NU. Nu iti bate capul, nu ai ce sa ii faci, si parca vad ca dai banii aiurea.

| Jipa95 a răspuns:

Du-te frumos la un service gsm bun. Te va costa intre 4-500 sa il scoata din Icloud.

| shippuden a răspuns:

E iphone, ce sa te astepti la calitate? laughing

| diablo2 a răspuns:

Nu nu il poti doar cu o placa noua de baza, oricum felicitari ai achizitionat noua versiune de ipod 5s. bun venit in grup

| Cataleen a răspuns:

Din pacate nu ..si eu am avut 5s gold ca nou..si l-am vandut pe 5mil. ar exista o chestie dar e cam scumpa..sa iti cumperi placa de baza de 5s neverlocked..asta e singura solutie happy