| Buta_Cristian_1993 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am un model de telefon Samsung galaxy excover 2 si am un card si nu stiu unde sa umblu si cum sa fac sa pun aplicatiele de pe memoria telefonului pe card daca aveti acelasi model de telefon sau Samsung si daca ma puteti ajuta DAU FUNDA doar la raspunsul care ma ajuta. Multumesc

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti muta toate aplicatiile din memoria interna pe card.Nu ar functiona corespunzator.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Setari>manager aplicatii (sau direct aplicatii) si apoi dai pe jocul care vrei sa il pui pe coard si o sa iti apara 4 butoane dai pe mutare pe card (move to sd /sdcard)