| abop a întrebat:

Am un Nokia c3 si mi-am descarcat yahoo messenger. Totul a fost ok, mergea. Dar dupa ce am schimbat cartela si am incercat din nou sa download-ez YM-ul, in momentul in care voiam sa il deschid imi scria "Fisierul nu este suportat" sau ceva de genul. Stie cineva de ce? Sau ce as putea face sa mearga? Multumesc, dau funda.

2 răspunsuri:
| testoasa1 a răspuns:

Probabil pe cartela ce noua nu i-ai activat internetul

| abop explică (pentru testoasa1):

Pai m-am conectat la un wi-fi. Semnalul este foarte bun si totul merge foarte ok, mai putin ym-ul.