| yulya121291 a întrebat:

Am si eu o intrebare,barbatul meu este plecat pe tir,face Europa, stiti cumva daca exista o extraobtiune la cartela (cosmote) sau ma rog alta retea unde iti poti activa minute internationale dar pe MOBIL? Sau daca trebuie sa iti cumpere el cartela cu nr de acolo sau merge si cu cartela de cosmote pe care o are in prezent prin roaming? multumesc mult

2 răspunsuri:
| dsafafsdafd a răspuns:

Suna la relati cu clienti si vorbesti cu ei

| anonimg a răspuns:

Pentru cosmote activeaza-ti tu optiunea "Xpand". Costa 5 euro, si vei avea 75 min. internationale. Iar legat de aceasta optiune, cu inca 1 euro vei putea avea activa si optiunea "ON TOP" care iti va mari numarul de minute.
http://www.cosmote.ro/ro/pressReleasesFullStory.aspx?ns=-10009&cid=20891
Ia legatura cu ei la 1234; apoi apesi 1010 ca sa iei legatura direct cu un operator.