| 012345678910123456789 a întrebat:

am si eu o intrebare, ce telefon imi recomandati? vreau sa-mi cumpar un telefon si nu pot sa ma decid intre : Sony xperia tx, LG optimus g, Sony xperia acro s si Samsung galaxy s4 mini

11 răspunsuri:
| David98TM a răspuns:

Buna
Ti-as recomanda LG pentru ca exista o zicala 'daca nu iti permiti Samsung cumpara LG e mai ieftin si are acelasi lucruri'
Iti voi lasa cate-va video-uri cu LG optimus g
Video 1: http://www.youtube.com/watch?v=578sNEM20nA
Video 2: http://www.youtube.com/watch?v=NZ9wIII0Dcs
Sper ca te-am ajutat.
Pa

| bcalex96 a răspuns:

Dintre cele spuse de tine eu iti recomand xperia acro s, ( in loc de s4 mini mai bine iei S3(normal) sunt cam la fel preturile in afara ca s4 mini are procesor mai mare s3 e peste.(opinia mea, fiecare cu a lui)

| cosmin655 a răspuns:

Iati s3, e la acelasi pret cu s4 mini dar e mai bun(s4 mini e mai nou, dar s3-ul il depaseste).

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Nu sta pe ganduri: cumpara S4 mini.

http://www.lumeadigitala.ro/samsung-i9190-galaxy-s4-mini

| xXSpikeXx a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda niciunul dintre astea.
Eu ti-as recomanda un Alleview p5 Quad
http://www.altex.ro/......-4-1-negru
faci cum vrei este un telefon bun are 4 procesoare de 1.2 Bafta poate revii cu un raspuns

| 012345678910123456789 explică (pentru xXSpikeXx):

Multumesc, dar dc crezi ca nu sunt bune telefoane care am metionat eu?

| xXSpikeXx a răspuns:

Sunt telefoane bune dar parerea mea cred ca toti ne-am obisnuit cu telefoanele Samsung, LG.
Ti-am recomandat Alleview p5 Quad pentru ca:
E la fel de mare ca un Samsung Galaxy S3
Se misca foarte repede
E mult mai ieftin decut toate telefoanele mentionate de tine.
Aspect dragut face poze Geniale
de o claritate uimitoare (8 Megapixeli)
si se ridiga la nivelul telefoanelor mentionate de tine.
Daca vrei sa iti dau o parere din telefoanele mentionate de tine eu as alege Samsung Galaxy S4
La telefoane nu trebuie sa te uiti de aspect si vai draga sa aiba neaparat WiFi.
Trebuie sa te uiti si la partea interioara sa vezi cat de bun e cat de repede merge cat de puternic este cat ma tine bateria.
Atat am avut de spus.
Bafta
P.S:poate revii cu un comentariu cu privire la ce am scris eu.

| Sarah15is a răspuns:

Daca ar fi sa alegi un telefon din cele mentionate mai sus eu iti spun sa alegi dintre Samsung galaxi s4mini si LG optimus.Firmele sunt mai cunoascute, dar nu e vorba de asta, Samsung galaxy s4 mini are un desing finut si rotunjit la captete.Eu iti propun sa alegi dintre aceste doua modele.

| 012345678910123456789 explică (pentru Sarah15is):

Crezi ca LG e bun? multi imi zic sa-mi iau Samsung ca e cel mai bun ca e o firma buna si e cunoscuta, dar am auzit ca se incalzeste foarte repede.e adevarat?

| Sarah15is a răspuns (pentru 012345678910123456789):

Eu din cele doua de mai sus dintre Samsung si LG as alege Samsung e o firma mai buna si mai cunoscuta.Si eu cred ca e adevarat. Functioneaza foarte bine si marca Samsung este si foarte populara.

| Sarah15is a răspuns (pentru 012345678910123456789):

Am si eu un telefon de la Samsung destul de bun (galaxy) si am avut si un telefon Lg si l am dus la reparat de vreo 4 5 ori, si o persoana care lucreaza in acest domeniu, mi a spus ca Lg la capitoulul telefoane nu stau prea bine, si sa fim seriosi acu e Samsung galaxy s4 mini nu se poate compara cu LG. Parerea mea. Si la mine nu se incalzeste repede.