| Alexx_3642 a întrebat:

Am si eu o intrebare cum imi instalez pe iPhone iOS 4, 3? A da, daca incerc sa descarc imi spune ca Safari nu poate descarca fisierul...Dau funda pentru raspuns bun!

1 răspuns:
| Dorutz_Ochishori_1986 a răspuns:

Salutare. in principiu nu e greu e f simplu doar k exista o problema d exemplu orice model mai nou decat altul aparut foloseste si integreaza automat un procesor mult mai mare in frecv deci automat un model mai vechi nu suporta un sistem mai nou d operare este exact ca si cum ai rula pe un pentium 3 un windows 7 intelegi?'''