| mihaelutsaaaaaaa a întrebat:

Cum pot recupera conversatiile de pe wapp daca am dat reset din fabrica la telefon? Mentionez ca am arhivat conversatiile si le-am salvat pe laptop dar nu stiu cum le pot baga in wapp

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Dezinstalezi whatsupp, bagi inapoi conversatiile pe card sau memoria intena si dupa instalezi whpp din nou. Cand il instalezi ar trebui sa detecteze backup-urile si sa poti vedea continutul.

| CristinaSNC a răspuns:

Cand il instalezi si iti pui numarul de telefon, ar trebui sa iti dea o optiune cu "recuperare mesaje", apesi pe ea si cam asta e.