| Nadia_Geanina_1995 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare. De curand, am primit un iphone 3g /4.2.1/firmware 6.15.00 si vreau sa pun niste aplicatii pe el dar imi da eroare.
Am incercat aplicatii de baza cum ar fi :Facebook,Viber, Whatsapp si chiar si un joc dar imi tot apare ca nu poate fi instalata aplicatia pe aceasta versiune de iOS.
Deci, ce aplicatii gasesc si eu sa mearga pe aceasta versiune? fara sa explodeze telefonul

Răspuns Câştigător
| Trifan_Ady_1996 a răspuns:

Nu ar trebui sa ai probleme. Incearca sa ti apasat butonul de blocare si cel de home(ala din mijloc) pana iti apare semnul Apple si dupa le dai drumul butoanelor. Daca nu merge atunci poti pune o alta versiune iOS de pe calculator.

1 răspuns:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nu ai ce face, telefonul e invechit, dar facebookul merge,, mai incearca, dupa ce esti sigur ca e bun contul pe app store,, eu am avut telefon la fel, si mergeau facebookul, yahoo mesenger si tweterr,, eu le foloseam, dar nu ai ce face ca sa mearga, daca vrei app sai jocuri intreaba-ma