| xandra0301 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
De mica am avut telefoane Samsung. Am avut si S-uri dar si alte nebunii, stiu cu ce se mananca.
As vrea acum sa trec la iOS si nu stiu ce iPhone sa imi iau. Inainte nu stiam ce sa aleg, X sau Xs. Pana la urma a castigat Xs-ul. Acum ma gandesc si la iPhone 11. Tin sa mentionez ca nu imi place deloc camera de la 11 laughing, mi se pare ca bate spre camera de la Samsung de care chiar vreau sa scap.
La iPhone 11 Pro nici nu ma gandesc.
Voi ce spuneti? Xs sau 11?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

In ce sens bate spre camera de la Samsung?

Camera de la 11 si telefonul in sine e net superior XS-ului. Vorbim de generatia anterioara. 11 fara discutii. Bine, echivalentul este 11 PRO daca nu ma insel sau ceva de genul. Oricum, iPhone 11 e un pas relativ mare de la XS.

P.S: Eu ca utilizator de Samsung/Android nu as trece la iPhone.

| xandra0301 explică (pentru Ineys):

Mi se pare ca Samsungul are un filtru asa mai albicios si are subton cald. Eu sunt topita dupa subtonul ala mai rece pe care-l are camera de la iPhone.
Plus, camera de la Samsung mi se pare ca scoate in evidenta toate imperfectiunile.

| DARKSMOKE01 a răspuns:

Eu spun sa rămâi pe Samsung! Iphone-ul e cel mai prost telefon!