| Soreanu_Jeny_1997 a întrebat:

straight face! Mi-am facut abonament la cosmote de 8 euro si nu stiu cate minute am! sad Va rog ajutor! Funda

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Poti sa suni la *123*1# pentru minute, *123*2# pentru mesaje, *123*3# pentru minute si mesaje nationale si la *123*4# pentru net. Daca nu merge asa incearca la 1515, trimiti mesaj gol. Stai linistita ca ai destule, cateva mii in retea si cateva sute national laughing

| motan444 a răspuns:

Da un msg fara text la 1515 pentru a vedea minute in retea/internationale/nationale sau cost suplimentar iar pentru factura sa vezi cat ai de plata si cand trebuie sa platesti 1818

| lalla97 a răspuns:

*151#apoi primesti sms cu tot ce e nevoiehappy