| Alexandraaaaap a întrebat:

Am si eu o întrebare! Pentru cei ce detin Samsung A51, este bun telefonul, am vazut ca in ultimul timp l-au ieftinit destul de mult. As vrea să-l cumpar, voua cum vi se pare? Sau ce alt telefon imi recomandati! Nu il iau pentru jocuri sau ceva de genu, vreau sa-mi schimb telefonul si nu stiu cu ce

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E excelent, nu ezita, ia-l

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu il iei pentru jocuri... este ok. Adica si pentru unele jocuri tot ok ar fi.

Este un telefon chiar ok, daca ai grija de el. Deci da, il recomand. Acum o sa iti dau si cateva sfaturi pe care le-am mai dat aici, pentru o mai buna functionalitate: Intra la aplicatii si dezactiveaza tot ce nu folosesti, ma refer aici la serviciile Google (Foto/Music...)- ca doar ai Samsung Music si altele acolo, nu are rost sa tii doua. Curata RAM-ul mereu, cel putin de 2 ori pe zi. Nu tine pornit mereu Wi-Fi ul. Si uneori mai repornesti telefonul, sa zicem odata pe luna.

| Legion7X a răspuns:

Bună!

https://m.emag.ro/......DRGYKYMBM/

64mp, 32 selfie, baterie 6000 preț 1.250.

Ce are telefonul tău cu 4gb ram camera 48 mp Îl schimbi pentru că este ieftin? Își sugerez iphone, sau un model de Samsung costă mai mult.

https://altex.ro/......OTE20U2BR/

108 mp, 12Gb Ram

https://altex.ro/telefon-apple-iphone-11-128gb-black/cpd/SMTMWM02RMA/

| StefanFlorea a răspuns:

Daca te intereseaza puterea processorului, este slab telefonul, mergi pe p40 lite sau pro, au processoare mai bune ca si s20 ultra ambele

| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Huawei P40 Lite 4G sau Huawei P40 Lite 5G il bate la performante si incarcarea dispozitivului
Funda?