| ionela92 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru toti de pe acest site am un telefon NOKIA LUMIA 800 si de o zi nu mi se mai deschide deloc tin sa mentionez ca baterie avea inainte sa se inchida este posibil sa fi intrat in standby asa cum intra si pc-urile? cine stie il rog sa imi raspunda va ultumesc

2 răspunsuri:
| elysi a răspuns:

Am si eu un Nokia Lumia 800 si merge perfect. Nu are functia de stand-by. Incearca sa scoti bateria si sa o pui din nou si apoi incearca sa il deschizi. Daca nu merge, incearca si sa il pui la incarcat totusi si dupa un timp vezi daca functioneaza.
Iar daca niciuna din variante nu merge nu poti decat sa il duci la un service GSM.

| ionela92 explică (pentru elysi):

Ok dar nu am cum sa ii scot bateria ma gandesc ca a intrat in standby pentru ca am mai patit asa odata si dupa 2 zile mi s-a deschis telefonul