| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare..se poate schimba sistemul de operare al unui telefon? Adica eu as vrea sa trec de la windows phone la android si am inteles ca se poate dar am nevoie de un card SD...se poate si fara?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se poate.Nici cu card nici fara card.Cine ti-a spus asta a facut misto de tine.

| DenisIonut01 a răspuns:

Se poate dar este greu.

| Danzell a răspuns:

Teoretic se poate. dar practic nu o face nimeni. e mult prea multa bataie de cap ca sa poti sa faci un OS de la 0.
telefoanele sunt facute dupa sistemul de operare. nu invers.

Răspuns utilizator avertizat
| Marian1111 a răspuns:

Nu se poate, sunt doua sisteme de operare complet diferite.Niciun sistem de operare nu poate fi schimbat, ramane cel din fabricatie pentru totdeauna cu schimbarile aduse de noile versiuni ale acestora, pe care le primesc in timp.

Răspuns utilizator avertizat
| ciocox a răspuns:

Am vazut destule tutoriale....nu a facut nimeni misto happy

| ciocox a răspuns:

Ok ok am inteles, multumesc de raspunsuri happy