| BlackCandy a întrebat:

Am si eu o intrebare si e legata de story-ul de la Instagram. De fiecare data cand incerc sa postez ceva la story poza sau videoclipul se vede ciudat, cu niste linii verzi albastre. Imi puteti spune va rog de ce se intampla asta si daca se poate repara?! Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raporteaza la Facebook. Doar ei pot remedia problema. Daca stai sa ne scrii noua, problema ta nu se va rezolva niciodata. Si poti reseta telefonul si reinstala aplicatia de cate ori vrei.

Apropo, ori ca raportezi direct pe Instagram sau pe Facebook, tot acelasi lucru este.

| Valentina220033 a răspuns:

1. Depinde ce telefon ai?!
2. Da si eu uneori am diverse erori la poze sau filmulete
3. șterge insta si instaleazăl din nou!winking