| balteanuanca94 a întrebat:

Am si eu o inttebare si sper sa ma puteti lamuri. Am un telefon LG K 8 achizitionat anul trecut in luna aprilie anul trecut. Se mai intampla sa raman fara baterie cateodata si atunci cand aprind telefonul imi numerele numerele de telefon din agenda. Si de fiecare data cand se intampla aces lucru eu trebuie sa resetez telefonul. Stie cineva din ce cauza poate fi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Citez: „imi numerele numerele de telefon din agenda". Nu inteleg. Fii mai explicită.

| balteanuanca94 explică (pentru darrio2007):

Da, numerele de telefon din agenda telefonului. Cand aprind telefonul nu mai sunt. Iar dupa ce il resetez apar.

| darrio2007 a răspuns (pentru balteanuanca94):

Trebuie sa astepti putin dupa ce il deschizi. Nu se afiseaza imediat. Si la mine face la fel. Fara resetare.

| balteanuanca94 explică (pentru balteanuanca94):

Am incercat si degeaba. Am asteptat si o zi intreaga si nimic pana nu resetez nu apare. Si de fiecare data e la fel.