| Ioana_Andreea_1996 a întrebat:

am si eu o mica mare problema. Din greseala mi-am schimbat modelul de deblocat telefonul si nu mai stiu care e...si din pacate nu pot sa deblochez telefonul, nu pot sa fac nimic decat sa raspund. Am incercat sa bag gmailu-l dar imi trebuie conxiune la net ceea ce nu am cum sa fac pentru ca dupa cum am mai spus nu ma lasa sa fac nimic, Ajutati-ma va rog mult happy multumesc anticipat. P.S raspunsul care va functiona voi oferi funda.happy

Răspuns Câştigător
| HalloweenSamy a răspuns:

Treguie sa scrie undeva am uitat modelul... Daca nu mergi la un service gsm si in 30 de minute este gata Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| EuOvidiuOvii a răspuns:

Salut poate mai o soluție stingeți telefonul și apeși în același timp volumul up + butonul cățel pornești + și butonul din mijloc nu ști Cum i se spune îmi pare rău poate te descurci și aștepți 10 sec ori Cum trebuie sati apară niște întrebări dai ștergere toate datele găsești pe acolo nu știu Cum sa-ti explic dar te vei descurca bafta

| Ioana_Andreea_1996 explică (pentru EuOvidiuOvii):

Am incercat si asa...multumesc mult pentru sfaturi :*

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT ce model de telefon ai şi apoi îţi spun cum să faci hard reset...

Toate cele bune.