| DariusGabrielx a întrebat:

Buna, am si eu o problema. Am montat o folie de sticla pe telefon si au ramas cateva bule mici mici sub ea, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ditomene_Jonathan_2002 a răspuns:

Sa it cumperi o alta folie si te duci la mall sau la service sa it puna folia sau caut pe YouTube cum sa it puna folia
E ceva normala
Doar ca nu l-ai aplicat bine si a intrat aerul

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

O arunci si pui alta, dar de data asta folosesti un ciocan mai mare
NU... doar glumesc

TOTUSI cumperi alta de la un magazin care iti ofera si montare gratuita pe telefon, si ala stie SIGUR cum sa o puna fara bule

asta e una dintre chestiile care NU merita sa le iei mai ieftin de pe net, pentru ca trebuie sa iti faci mana ca sa reusesti sa o pui corect, nu merge din prima NICIODATA!