| AlexandraIuliana a întrebat:

Am si eu o problema. Am un Samsung E2230, pe care l-am scapat de mai multe ori pe jos, si mereu cand il scapam sarea si carcasa si bateria. De curand a inceput sa-mi faca figuri. Adica: se inchidea si se deschidea imediat singur, se bloca, sau cate o data dupa ce se deschidea imi spunea ca nu am cartela in telefon. Bun, dupa vreo saptamana a inceput sa se inchida si sa deschida din 5 in 5 minute, bateria ma tinea 1 zi, si a mea dar si cealalta noua (am crezut ca poate e ceva din cauza bateriei). Il puneam la incarcat in fiecare seara pentru ca era mort dupa o zi in care imi facea figura cu deschisul si inchisul din 5 in 5 minute. Azi dimineata dupa ce l-am scos de la incarcat constat ca nu se mai deschide deloc. Am vrut sa merg la un service, dar nu prea am mai avut timp... Ce as putea sa fac? As mai putea sa il mai repar cumva, sau sa imi iau adio de la el? Astept raspunsuri. Multumesc anticipat. FUNDOI

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Nu cred ca dupa cate a suferit mai merita reparat sad

cu 100-150 lei cumperi alt telefon NOU poate chiar mai bun.Merita sa astepti repararea lui? Vezi sa nu-ti distrugi cartela ca numerele sunt mai valoroase decat tot telefonul.