| Irw a întrebat:

Am si eu o problema. Am un telefon Huawei HB4JI si am memoria full. Habar nu am de ce nu ma mai lasa sa bag nicio poza, nicio melodie, nimicccc. Cu toate ca nu mai am nimic in telefon [fiindca am sters tot] imi apare in continuarea ca memoria este plina. Ma puteti ajuta? Astept un raspuns cat mai repede! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiisss a răspuns:

Reformateaza`l thinking

| Irw explică (pentru Lariiiiiisss):

Cum!? laughing

| IAmSoDifferent a răspuns (pentru Irw):

Asta nu mai stiu laughing sau du`te de unde l`ai luat si spune problema ta. probabil ca o sa ti`l ia la reparat. sau ti`l face pe loc. vezi sa ai la tine certificatu` de garantie

| Irw explică (pentru IAmSoDifferent):

Ok, mersi mult laughing

| IAmSoDifferent a răspuns (pentru Irw):

Nu ai pentru ce :*

7 răspunsuri:
| Irw explică:

S-a rezolvat. Multumesc mult, l-am reformatat! :*

| Lariiiiiisss a răspuns:

Vezi sa nu cumva sa fie salvate in cadul de memorie
verifica toate fisierele si daca tot iti afiseaza full desi ai sters tot, dai o resetare totala.O gasesti pe la setari. Sper ca ti-am fost de ajutooor. :*

| Irw explică (pentru Lariiiiiisss):

Nu am card de memorie. si cand bag cablu de date in pc toate fisierele sunt GOALE! nu inteleg de ce imi arata ca memoria e plina straight face