| NeMtZy a întrebat:

Am si eu o problema
Am un telefon Samsung Galaxy Y Duos si nu pot sa ma conectez la internet prin MB sau Web'n'walk. Cand intru la internet imi spune : "imposibil de conecat la Internet. Verificati setarile de conexiune si incercati din nou. Si ma trimite la Setari!

Mentionez ca pot sa intru pe internet cu ajutorul WiFi-ului!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ione13 a răspuns:

Pai ar trebui sa mergi de unde l-ai cumparat si la magazinul de unde ai cartela adica poti sa pe Orange si te poti duce la ei sa iti faca conexiunile de internet.