| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema anul trecut am achizitionat un telefon iphone 4s de la Vodafone pe abonament am dat 10 milioane brut si lunar platesc un abonament de 170 ron (e luat la abonament pe 2 ani ) bun acum a aparut iphone 5 si as vrea sa il schimb pe asta mentionez ca este instare foare buna sa imi iau iphone 5 si sail dau inapoi iphone4s sau nu stiu cum sa fac mi se pare aiurea sa stau 2 ani cu un tel cand apare altul ar trebui sa existe un sistem daca apare ceva nou sa se dea o diferenta si sa poti sa il schimbi ce pot sa fac dau funda sau macar mai po face inca un abonament

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff ce mofturi in capul tau.

aveau astia la Vodafone un program de genul "rabla" dar mai mult de 3-400 ron nu iti da pe iphone ul 4s.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Copil de bani gata, altii nu au ce mînca, și tu vrei telefoane ultimul tip? Dar dacă telefonul este bun, ai dat si o căruță de bani, de ce vrei să îl schimbi? Doar că a apărut altceva m ai nou? Păi asa va fi mereu, după iphone 5 va apărea 6, sau 7, 5au iphone 100, ce faci atunci? Le schimbi ca pe ciorapi? Măcar ăia put, dar telefonul ce are?

| anabelisa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuza-ma,nu ma pot abtine sa nu comentez la raspunsul tau, dar ce vina are el sau ea daca unii oameni nu au ce manca?
De ce te doare pe tine capul daca omul doreste sa-si achizitioneze un telefon de ultima generatie?
Nici macar nu ai habar ce inseamna sa ai asa ceva!
Sau poate urla in tine invidia.

| charleslouboutin a răspuns:

Pai daca atat te-a dus capul sa iti iei telefon la abonament...
Iphone 5 e o prostie apropo, dar daca vrei tu sa ti-l iei, vinde iphone-ul care il ai si mai pui diferenta.