| Kenzo1234 a întrebat:

Buna, am si eu o problema c-un un Samsung s7 edge.I-am facut resetarea din fabrica si nu pot trece de contul google... l-am facut acum ceva timp si pe care l-am uitat...Dau funda celui care ma ajuta

10 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

In google play sau la sincrozinare ai cautat e-mail sa poti reseta cont google?

| Kenzo1234 explică (pentru cfrtobias):

Cum fac asta ca eu nu pot trece de contul google....altceva pot face

| cfrtobias a răspuns:

Vezi in setari la utilizator si backup si cauti la cont sau daca nu cauti in google play si cauti e-mail si dupa resetezi parola de la e-mail de poti

| Kenzo1234 explică (pentru cfrtobias):

Nu pot sa intru la setari deoarece eu i-am dat resetare la setarile din fabrica si nu ma lasa sa trec de contul google cu care a fost sincronizat inainte.

| cfrtobias a răspuns (pentru Kenzo1234):

La setari de telefon

| cfrtobias a răspuns:

Nu ai cumva memorat in pc la gmail cont?

| Kenzo1234 explică (pentru cfrtobias):

Nu, dar nu stiu cum pot sa il aflu sau macar sa trec de acel pas.

| cfrtobias a răspuns (pentru Kenzo1234):

Eu ce zic prima oara trebuie sa afli e-mail dupa resetezi parola la e-mail si bagi acolo si ai acces daca nu poate resetezi iar telefon si poate dispare

| Kenzo1234 explică (pentru cfrtobias):

Telefonul l.am resetat din nou si nu dispare...iar e-mail nu il mai stiu

| cfrtobias a răspuns (pentru Kenzo1234):

Daca e-mail nu apare cum e logat? trebuie sa ai acolo... ai cumva team viewer pentru telefon sau cumva sa instalez sa intru in telefonul tau sa vad? ca ma gandesc ca nu esti de la Cluj